نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استارت آپ ویکند معماری و ساختمان

استارت آپ ویکند معماری و ساختمان


استارت  آپ ویکند معماری و ساختمان
با رویکرد رشد کسب و کار های نوآورانه برای حل معضلات شهر و ساختمان
 
 

درباره استارت‏‌آپ ویکند:

استارت‏آپ ویکند یک رویداد آموزشی تجربی در سراسر دنیاست که توسط گوگل راه اندازی شده است. این رویداد که در ۳ روز متوالی انتهای هفته برگزار می گردد، میزبان شرکت‏‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، دوست‏داران استارت‏آپ، بازاریاب ها و طراحان می‏باشد تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و به اجرای ایده‏های خود برای شروع یک کسب و کار موفق و خلاق بپردازند. این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در این برنامه، شرکت‏کنندگان در یک فضای مشترک قرار گرفته و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب شده‏اند، ایده های خود را به کسب و کار تبدیل کرده و طرح های خود را به نمایش می‏گذارند. پس از داوری، تیم‏های برگزیده معرفی شده و مورد حمایت قرار می‏گیرند تا طرح خود را به مرحله اجرایی برسانند.

 ارزش واقعی استارت آپ ویکند، کمیت استارت‏آپ های شکل گرفته نیست بلکه یادگیری از طریق عمل خلاقه، ایجاد روابط عمیق‏تر کاری، تطابق با سرمایه گذاران بالقوه، پرورش ایده‏ها و آزمایش در محیطی بدون ریسک و همینطور برای بسیاری، برداشتن اولین قدم در مسیر کارآفرینی است.

 

درباره استارت‏ آپ ویکند معماری #Architech   -توضیحات رویداد-

#آرکی-تک استارت آپ ویکند چیست؟ موسسه مطالعات راهبردی معماری با همکاری Awaenesss که در جهت توسعه برند و مشاوره در حوزه مارکتینگ فعال میباشد و قطب علمی فناوری دانشگاه تهران ، به طور مشترک رویدادی Architech را تدوین نمودند که سعی دارد با رویکرد حل نیاز های شهری از طریق تفکر خلاق و نوآورانه و به میان آوردن موضوعات میان رشته ای پیرامون مسائل غیر قابل تفکیکِ شهر، معماری و ساختمان راهکار های کاربردی ای را در قالب پلتفرم های آنلاین از قبیل اپلیکیشن های موبایل ، وبسایت و ابزار مشابه در جامعه متخصص حوزه معماری مطرح نموده و در نهایت راهکار های موضوعه را با هدایت تیم های تخصصی کسب و کار ، معماری و شهرسازی، تکنولوژی و موضوعات فنی IT و … به کسب و کار های پایدار در جهت حل موضوعات شهری مبدل سازد . قابل ذکر است که رویداد استارت آپ ویکند معماری تحت برندِ TECHSTAR که یکی از بزرگترین شتاب دهنده های استارت آپ ها بوده و توسط گوگل تایید شده است ، اتفاق افتاده و در وبسایت رسمی این کمپانی ثبت شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سخنرانان ، مربیان و موضوعات این رویداد به وبسایت استارت آپ ویکند معماری مراجعه نمایید :

www.isia.ir/architechsw