نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوره های عالی تخصصی معماری

دوره های عالی تخصصی معماری


اطلاعیه

طبق نامه مورخ ۹۶/۲/۳۰، تصمیم گرفته شده است تا پس از برگزاری موفقیت آمیز ۱۵دوره از دوره های عالی تخصصی معماری، طی ۸ سال، با ایجاد وقفه ای، فرصتی ایجاد شود تا برنامه ها و ساختار دوره ها مورد بازبینی قرار گیرد.

این دوره ها منطبق بر آخرین یافته های آموزش معماری در سطح جهان، امیدوار است بتواند شکاف های مابین فضای دانشگاه و حرفه معماری در ایران را پر نماید و همواره تلاش شده استقبال دانشجویان در تمامی این سال ها، موجب چشم پوشی از ضعف های احتمالی نشود.

بنابراین از همه بزرگواران متخصص و حرفه مند تقاضا داریم، نظرات اصلاحی خود را به آدرس ایمیل ceat.aca@gmail.com ارسال بفرمایند.

همچنین خاطر نشان می‌سازد تا زمان اتمام فرآیند بازبینی و بروزرسانی محتوای آموزشی، ثبت نام دوره جدید انجام نخواهد شد و زمان شروع دوره‌های آتی از طریق همین سایت اعلام می‌شود.

با سپاس،

سیداحسان مسعود.

مدیر دوره های عالی تخصصی معماری دانشگاه تهران.

 

 

................................................................................................

قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران با هدف به روز رسانی دانش فنی جامعه مهندسی کشور و در راستای تحقق ماموریت خویش مبنی بر گسترش ارتباط با صنعت از طریق برگزاری دوره های عالی تخصصی کاربردی، اقدام به پذیرش دانش پذیر برای دوره های عالی تخصصی (مدیریت پروژه و ساخت)، (تکنولوژی و معماری پایدار)، (معماری داخلی) و (نورپردازی در معماری) نموده است.

ثبت نام شانزدهمین دوره های عالی تخصصی معماری در سایت قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران(www.ceat.ir ) از اسفند ماه سال جاری آغاز شده است. مدارک ارسالی از نیمه دوم فروردین ماه با اولویت تاریخ پیش ثبت نام بررسی خواهد شد و متقاضیان واجد شرایط ایمیل پذیرش دریافت خواهند کرد و زمانی را فرصت خواهند داشت که اقدام به واریز شهریه و تکمیل پرونده نمایند.

دوره شانزدهم هفته آخر اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

محتوای این دوره ها از سرفصل های دوره کارشناسی ارشد این رشته ها (اعلام شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) الگو برداری شده و اساتید از اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه تهران، اساتید منتخب دانشگاه های دیگر و حرفه مندان متخصص می باشند.

 

مخاطبین دوره ها :

هریک از دوره ها با توجه به محتوای برنامه ریزی شده، مورد استفاده مدیران، مهندسین، دانشجویان و کارشناسان بخش‌های مختلف مهندسی و صنعت ساخت و ساز کشور قرار می گیرند که از آن جمله می‌توان به مدیران ارشد سازمانهای کارفرما، مشاوران و پیمانکاران، مدیران اجرایی و کارشناسان اشاره نمود.

شرایط اختصاصی داوطلبان:

۱دارا بودن مدرک کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های فنی و مهندسی مرتبط

۲ترجیحا سابقه کار مرتبط برای بهره‌گیری بهتر از دوره ها

زمان و محل محل برگزاری دوره‌ها :

1- زمان برگزاری جلسات آموزشی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در دانشکده ی معماری دانشگاه تهران خواهد بود .

2با توجه به هم زمانی اجرای دوره‌ها، هر فرد بطور همزمان تنها می‌تواند در یکی از دوره‌ها شرکت نماید.

ضوابط اعطای گواهینامه :

۱حضور در حداقل ۸۰ درصد جلسات آموزشی

۲موفقیت در ارزیابی ها و تحویل پروژه های پایانی دروس

۳در صورت تحقق موارد فوق، گواهی شرکت در دوره عالی تخصصی مورد نظر توسط دانشکده معماری دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.